Tel:
Email:
Už nechcete být sami?

Už nechcete být sami?

Čtěte naše návody a tento problém Vás již trápit nebude!

Read More

Jak sbalit holku?

10 způsobů, jak oslovit, okouzlit a sbalit ženu

Nemáte přítelkyni, protože nevíte, jak ji získat? Říkáte si, chci se seznámit. Oslovování není vaše parketa, balení jakbysmet? Nebojte se, rozhodně to není tím, že byste na to nebyli, je to pouze tím, že nevíte, jak na to! Každý může sbalit krásnou kočku a očarovat ji vlastním charizmatem. Neváhejte si přečíst 10 způsobů, kde a jak oslovit, okouzlit a sbalit ženu či dívku.Jak na flirtování víme, svádění bude s naším návodem hračka.

Zázračné desatero

  1. Sbalte ji na internetu – Na internetu se můžete maličko přikrášlit, navíc písemná komunikace pro vás bude ze začátku mnohem příjemnější, zvýšíte si své sebevědomí.
  2. Oslovte ji na ulici – Na ulici denně potkáváte stovky krásných žen, jaké místo je tedy lepší pro seznamování se?
  3. Buďte chytří a balte ve škole – Ve škole se to jenom hemží krásnými a chytrými holkami, a navázat komunikaci je navíc tak snadné. „Taky tě ta škola už tolik štve? Co takhle si povyrazit.“
  4. Vsaďte na FB – Na Facebook si můžete nahrávat vám lichotící fotografie, psát stylové statusy a chatovat se žhavými kočkami.
  5. Pohodová atmosféra v baru – Není lepší místo na navazování kontaktu, než právě bar. Vyrazte na lov, právě zde to nebude žádný problém.
  6. Buďte svůj – Ženy nesnáší přetvařování se, proto se nebojte vyjadřovat své názory. Tak můžete sbalit i starší ženu, zadanou holku anebo kolegyni.
  7. Buďte vtipný, nikoliv šašek – Neztrapňujte se a raději se vyhněte typickým hláškám. Ženy letí na vtipné muže, nikoliv na šašky. Takto budete moci sbalit i svou kamarádku.
  8. Buďte sexy – Sexy budete tehdy, když budete pečovat o svůj zevnějšek. Kontrolujte si tedy, jak vypadáte, takto nebude problém dostat do postele
  9. Mějte charisma – Ptáte se, jak zapůsobit? Mějte charisma a buďte výrazná osobnost.
  10. Nebojte se udělat první krok – Co je více sexy než muž, který sám od sebe osloví ženu? Nebojte se, ony na to čekají!

 

Zajímá vás víc? K této problematice si můžete stáhnout na našem webu speciální návod, ve kterém se dočtete kompletní a ucelené rady pro to, jak se stát magnetem na krásné ženy.

Jak pozvat holku na rande?

Jak přebrat holku?

jak sbalit holku ze třídy?

jak sbalit holku na facebooku

Jak se seznámit na internetu?

Tuto otázku si po přečtení návodu již nebudete klást.

 

Koupit návod: Jak sbalit holkublond-487065_640

Jak sbalit holku – neváhejte a stáhněte si návod a přijdete na to jak dostat každou holkou.

Jak sbalit JAKOUKOLIV holku?

Existuje spousta způsobů, jak sbalit holku, ale jaký způsob je ten nejúčinnější?
Připravili jsme pro vás český návod obsahující nejúčinnější metody, jak sbalit holku ještě DNES! Tyto oveřené metody vám umožní sbalit zpočátku až 90% holek a to včetně těch zadaných!!
Pokud budete chvilku pozorovat, tak zjistíte, že ty nejhezčí holky většinou nechodí s žádným hezounem. A když ano, tak se spíše jedná o výjimku potvrzující toto pravidlo. Většina holek příliš na krásu kluků nekouká.
Asi je na místě se ptát, jak to tedy ti kluci dělají? Co na nich ty holky vidí? Právě na tuto otázku vám odpoví náš unikátní český návod – Jak sbalit holku.
Naučíme vás, jak ukecat holky tak, aby doslova prosily na kolenou, jen aby s vámi mohly být!

Pro koho je příručka určena?

Nezáleží na tom, že nemáte s holkama velké zkušenosti…
Nezáleží na tom, jak vypadáte…
Nezáleží na tom, že máte teď nízké sebevědomí…

.. protože naše originální česká příručka bez zbytečných řečí okolo, obsahuje to nejdůležitější, je vhodná pro úplné začatečníky i zkušené baliče. Naučíme vás základům technik balení, které vás změní z totálního zoufalce na absolutního alfa samce!! Tak na co ještě čekáte? Stáhněte si příručku jediným kliknutím na:

Koupit návod: Jak sbalit holkublond-487065_640

Jak sbalit holku – neváhejte a stáhněte si návod a přijdete na to jak dostat každou holkou.

Co najdete v příručce „Jak sbalit holku„?

Jedinečný ucelený český návod, který jinde neuvidíš
Unikátní balící metodu, která funguje na 90% holek !
Tipy – Jak se chovat a co říkat v určitých situacích
Řeč těla – rady na to, jak neverbálně s holkou komunikovat
Jak překonat strach a působit sebevědomě
Rady jak pracovat se svojí psychikou
Jak změnit svůj vzhled, abyste byli výrazní na první pohled

Zkrátka a dobře tato příručka z vás udělá alfa samce, ať už máte s holkama nějaké zkušenosti nebo ne!
Stáhněte si příručku jediným kliknutím na:

Jak sbalit holku?

10 způsobů, jak oslovit, okouzlit a sbalit ženu Nemáte přítelkyni, protože nevíte, jak ji získat? Říkáte si, chci se seznámit. Oslovování není vaše parketa, balení jakbysmet? Nebojte se, rozhodně to […]

Read More
Jak sbalit kluka?

Sbalte svého vysněného muže za pár minut Máte spadeno na nějakého kluka, ale nevíte, jak ho zaujmout, popřípadě oslovit či dokonce sbalit? Říkáte si často chci kluka. Potřebujete nějaké rady, […]

Read More
Jak udělat holku?

Cesta do světa ženského orgasmu je otevřena každé Některé ženy si jej dopřát mohou, některé zase nikoliv. Řeč je o orgasmu, který byl vždy výsadou pouze mužů. I ženy však […]

Read More
Jak udělat kluka?

Naučte se perfektně uspokojit muže Každá žena by měla umět dokonale uspokojit muže. Žena, která toto dokáže, je totiž v očích muže považována za naprostou bohyni, po které touží a kterou […]

Read More
Stáhnout návody

Pokud chcete zlepšit jednání s druhým protějškem tak neváhejte a zakupte si návod vytvořený přesně na míru dnešní době založený na zkušenosti. Koupit návod Jak sbalit holku Jak sbalit holku […]

Read More