Jak sbalit kluka

(ebook ke stažení)
pouze za
49 Kč
(původní cena 289 Kč)

Objednat ebook

Obsah

Proces balení
1
1. Jak být přitažlivá?
2
2. Kde se seznámit?
2
3. Jak si omotat kluka kolem prstu?
4
4. Jak poznat zájem muže?
5
5. Jak flirtovat s mužem?
5
6. Jak ho svést?
6
10 pravidel, jak sbalit kluka
7
Jak sbalit kamaráda?
8
Sbalte staršího kluka
9
Sbalit zadaného – nesplnitelný úkol?
10
Co dělat, když jste zadaná vy a líbí se vám někdo jiný?
11
Jak sbalit kluka ze školy
12
Jak sbalit spolužáka?
13
Jak sbalit kluka, který vás nechce
14
Internet – správné místo na balení?
14
Facebook, aneb způsob, jak ho dostat
15
Internetové seznamky
16
Seznamková typologie mužů
16
Jak zvládnout první rande?
17
Jak si udržet muže?
19
Jak pochopit muže?
19
Jak získat lásku muže zpět?
20

Časté dotazy

Jak ebook obdržím?

Kniha vám přijde do emailové schránky ihned po zaplacení přes platební portál GoPay. Pokud by se náhodou stalo, že mailový server odmítne zprávu přijmout, kontaktujte nás a my vám objednávku přepošleme znovu či pošleme odkaz na stažení.

Co když se mi nebude líbit?

Pokud nebudete s informacemi obsaženými v ebooku spokojeni, můžete do 30 dnů od zakoupení zažádat o vrácení peněz.

Mohu ebook dále šířit?

Ebook je určen pro osobní použití, můžete jej ukázat/poslat svým přátelům a známým. Není však povoleno ebook přeprodávat či nahrávat na sdílecí servery (uloz.to, sdilej.cz a jiné), nebo jinak veřejně vystavovat na internetu (vč. Facebooku).

Bude to opravdu fungovat?

Ebook je napsán profesionálem ve svém oboru, který Vám předává dlouholeté zkušenosti. Přečtením a vyzkoušením postupů v ebooku načerpáte nové zážitky, které byste jinak nezískali!

Jak probíhá platba?

Platbu realizuje platební brána GoPay. Platba je realizována na tomto portálu a my pouze obdržíme potvrzení o zaplacení. Vaše údaje z kreditní karty či bankovního účtu se tedy k nám vůbec nedostanou a jsou zpracovávány v zabezpečeném prostředí GoPay.

Máte spadeno na nějakého kluka, ale nevíte, jak ho zaujmout, popřípadě oslovit či dokonce sbalit? Říkáte si často chci kluka. Potřebujete nějaké rady, které by vás přivedly na tu správnou stopu? I když je každý muž anebo kluk naprosto jiný, působí na ně poměrně vždy naprosto stejné triky. Pojďte si přečíst alespoň o několika z nich, které rozhodně zaberou, a vy si tak konečně ulovíte toho, kdo se vám již dlouho líbí!

Jak sbalit kluka? Ani balení kluka není jednoduché. Stáhněte si návod a dozvíte se více o mužském chápaní.

Nejdůležitější je první dojem

Abyste mohli kluka nějakým způsobem zaujmout, musíte se cítit dobře. Žena, která si o sobě myslí, že je nehezká, či má zkrátka malé sebevědomí, na kluka udělá jen stěží dojem. Naopak cílevědomá žena, která chce daného muže za každou cenu, má mnohem větší šance, než vy. Jak očarovat či svést muže by měla být tedy vaše první starost. Muži jsou již od pradávna stvoření, která se ráda dívají. Vzhled je tedy základní klíč k tomu jak na muže zapůsobit. Dalším krokem v tom, jak ulovit či dostat muže či chlapa, je naznačit, že o něj máte zájem. Zde zapůsobí váš šikovný a lišácký úsměv, anebo třeba smyslné oči.

Jak jej svést a dostat ho?

Ženy jsou však náročné, a proto jim nestačí pouze na kluka správně zapůsobit. Pokud jej chcete rovnou svést a nechcete na nic čekat, pak začněte s mnohem razantnějšími kroky. Sbalit kluka není vůbec složité. Stačí si být jistá svým vzhledem a umět okouzlit také tím, co vypustíte z pusy a každého muže si získáte!

Stáhněte si návod a staňte se neodolatelnou

Pokud si chcete být na 100% jistá, že svého vysněného kluka, anebo třeba velmi hezkého spolužáka skutečně získáte, pak si neváhejte stáhnout návod, který bude pomyslnou vstupenkou do světa svádění a balení. Jak se líbit klukům či jak zapůsobit na muže Vás prostě naučíme.

Co vše se naučíte s naším návodem:

  • Zaujmout
  • Flirtovat
  • Svádět

Náš návod je tedy kompletní příručkou k tomu, jak získat muže, jak si udržet muže po kterém již tak dlouhou toužíte. Rady jsou osvědčené a opravdu vám pomohou.

Další informace, praktické rady a tipy
v našem ebooku
  • Garance vrácení peněz do 30 dnů
  • 21 stránek tipů a rad jak sbalit kluka!
  • 23 kapitol nabytých informacemi

Objednat ebook

Jak sbalit kluka obal