Jak správně líbat

(ebook ke stažení)
pouze za
49 Kč
(původní cena 199 Kč)

Objednat ebook

Obsah

Jak správně líbat
1
Jak se naučit líbat
2
Jak správně líbat krok po kroku
2
Techniky líbání
4
Kam s rukama při líbání?
5
Co byste naopak nikdy s rukama dělat neměli?
6
Devatero věcí, které při líbání Nedělat
7
Na co si dát pozor?
9
Jak dlouho se líbat?
10
Co když se to nepovede?
10
Proč se vlastně líbat?
10

Časté dotazy

Jak ebook obdržím?

Kniha vám přijde do emailové schránky ihned po zaplacení přes platební portál GoPay. Pokud by se náhodou stalo, že mailový server odmítne zprávu přijmout, kontaktujte nás a my vám objednávku přepošleme znovu či pošleme odkaz na stažení.

Co když se mi nebude líbit?

Pokud nebudete s informacemi obsaženými v ebooku spokojeni, můžete do 30 dnů od zakoupení zažádat o vrácení peněz.

Mohu ebook dále šířit?

Ebook je určen pro osobní použití, můžete jej ukázat/poslat svým přátelům a známým. Není však povoleno ebook přeprodávat či nahrávat na sdílecí servery (uloz.to, sdilej.cz a jiné), nebo jinak veřejně vystavovat na internetu (vč. Facebooku).

Bude to opravdu fungovat?

Ebook je napsán profesionálem ve svém oboru, který Vám předává dlouholeté zkušenosti. Přečtením a vyzkoušením postupů v ebooku načerpáte nové zážitky, které byste jinak nezískali!

Jak probíhá platba?

Platbu realizuje platební brána GoPay. Platba je realizována na tomto portálu a my pouze obdržíme potvrzení o zaplacení. Vaše údaje z kreditní karty či bankovního účtu se tedy k nám vůbec nedostanou a jsou zpracovávány v zabezpečeném prostředí GoPay.

Kdo z nás by nechtěl líbat jako bůh? Okouzlit svým mrštným jazykem, plnými rty a správnou technikou líbání není přitom vůbec těžké! Je důležité znát základní zásady a vědět, co se protějšku líbí. Kladete si tedy otázku, jak se naučit líbat? Neváhejte si pořádně nastudovat a prohlédnout špičkový video návod, jak správně líbat s jazykem holku anebo kluka. Pouze dva kroky vás dělí od toho, abyste se stali naprostým mistrem v líbání – prostudovat si návod a praktikovat to v praxi!

Jak správně líbat? Líbaní je hlavně pro mnoho mladých ožehavá a nejistá věc. Kupte si náš návod a detalně popíšeme jednotlivé kroky.

Už žádný trapas na prvním rande

Možná se vám už někdy stalo, že jste se na prvním rande s krásnou kočkou anebo svalnatým alfa samcem ztrapnili tehdy, když došlo na pusu. Pusa na prvním rande je ale přitom tak moc důležitá, protože právě na základě té si o vás udělá druhá strana obrázek. Pokud se tedy předvedete bolestivým kousnutím, hektolitry slin a vykulenýma očima, rozhodně dojem nezanecháte, tedy rozhodně ne ten pozitivní. Předejděte takovým trapasům, které mohou zkazit váš románek ihned ze začátku. Náš správný návod vás může naučit naprosto všechno, co byste měli o líbání jako takovém vědět.

Jak správně líbat? Líbaní je hlavně pro mnoho mladých ožehavá a nejistá věc. Kupte si náš návod a detalně popíšeme jednotlivé kroky.

Techniku líbání zvládnete na jedničku

Co vše se díky našemu univerzálnímu návodu naučíte?

  • Líbat jako mistr – bez zbytečných slin, kousanců a cucfleků
  • Okouzlit na prvním rande už po prvním polibku
  • Omámit každého muže či ženu

V našem návodu je vše podrobně vysvětleno, abyste co nejlépe pochopili samotnou techniku líbání. Pochopíte, co se líbí mužům, co naopak ocení ženy. Nastudujete si, jakým chybám byste se měli vyvarovat a co naopak váš protějšek naprosto nažhaví a povzbudí k dalším hrátkám, než pouze k líbání. Otevřené nebo zavřené oči? Kdy zapojit jazyk? Jak dlouho se líbat v kuse? S každým přečteným řádkem se budete přibližovat titulu bůh líbání, tím si buďte jistí.

Další informace, praktické rady a tipy
v našem ebooku
  • Garance vrácení peněz do 30 dnů
  • 10 stránek tipů a rad jak líbat jako profesionál
  • 11 kapitol nabytých informacemi

Objednat ebook

Jak správně líbat obal