Jak udělat holku

(ebook ke stažení)
pouze za
49 Kč
(původní cena 249 Kč)

Objednat ebook

Obsah

Jak udělat holku
1
Jak ji udělat ve třech krocích
2
1. Uvolněte ji
3
2. Vzrušte ji
4
3. Udělejte ji
5
Stimulace klitorisu
6
Vyprstit holku není nic těžkého
7
Mokrý orgasmus, aneb připravte si ručník
8
Jak ji udělat pusou
9
Anální dráždění
11
Jak ji udělat pomocí erotických pomůcek
13
Jak ji udělat při sexu
14
Co když se nedaří?
15
Jak poznat, že se udělala?
15
4 věci, kterými se NEinspirujte z porna
16

Časté dotazy

Jak ebook obdržím?

Kniha vám přijde do emailové schránky ihned po zaplacení přes platební portál GoPay. Pokud by se náhodou stalo, že mailový server odmítne zprávu přijmout, kontaktujte nás a my vám objednávku přepošleme znovu či pošleme odkaz na stažení.

Co když se mi nebude líbit?

Pokud nebudete s informacemi obsaženými v ebooku spokojeni, můžete do 30 dnů od zakoupení zažádat o vrácení peněz.

Mohu ebook dále šířit?

Ebook je určen pro osobní použití, můžete jej ukázat/poslat svým přátelům a známým. Není však povoleno ebook přeprodávat či nahrávat na sdílecí servery (uloz.to, sdilej.cz a jiné), nebo jinak veřejně vystavovat na internetu (vč. Facebooku).

Bude to opravdu fungovat?

Ebook je napsán profesionálem ve svém oboru, který Vám předává dlouholeté zkušenosti. Přečtením a vyzkoušením postupů v ebooku načerpáte nové zážitky, které byste jinak nezískali!

Jak probíhá platba?

Platbu realizuje platební brána GoPay. Platba je realizována na tomto portálu a my pouze obdržíme potvrzení o zaplacení. Vaše údaje z kreditní karty či bankovního účtu se tedy k nám vůbec nedostanou a jsou zpracovávány v zabezpečeném prostředí GoPay.

Lukáš 26, Pardubice

Nedávno mě moje přítelkyně poslala k šípku a já po dvou letech zůstal sám. Po takové době se staly mé pokusy oslovit ženu zoufalými. Až do shlédnutí videa, kde jsem se dozvěděl, co vlastně dělám špatně. Sice nemám stálou přítelkyni, ale holky na ty fígle letěj a já si tak užívám života, co to jde…

Petr 18, Pardubice

Né, že by se mi nikdy nepodařilo udělat holku. To bych asi byl žabař, ale tipy, jak z normálního povyražení udělat nezapomenutelný zážitek pro oba, které mě tato kniha naučila, teda rozhodně nejsou zahození

Některé ženy si jej dopřát mohou, některé zase nikoliv. Řeč je o orgasmu, který byl vždy výsadou pouze mužů. I ženy však přišli na to, jak slastný pocit to je, dosáhnout tohoto pomyslného bodu vyvrcholení. Jestliže vás zajímá, jak ženu přivést k orgasmu, pak nepřestávejte číst. Dozvíte se o radách, které vaši partnerku nasměrují do úspěšného a velmi slastného konce.

Jak udělat holku – jak pořádně uspokojit partneru není snadné, stáhněte si náš návod a pořádně ji překvapte, co s jejím tělem dokážete.

Vsaďte na předehru a příjemnou atmosféru

I když si to muži nechtějí přiznat, ženy jsou zkrátka něžná stvoření, která potřebují pro dosažení orgasmu skutečně poklidnou chvíli. Můžete si vybrat, zdali budete ženu uspokojovat orálně, anebo ručně. V každém případě zde hraje obrovskou roli klitoris.  Stimulace klitorisu je spolehlivým prostředkem k dosažení orgasmu u kterékoliv ženy. Udělat holku tedy není vůbec složité. Jak na mokrý orgasmus Vás naučíme.

Jak nejlépe orálně udělat holku jazykem je tématem samo pro sebe. Každá žena je jiná, a proto se každé líbí jiná intenzita lízání a celkově stimulace. Snad každé se však líbí postupně se zvětšující intenzita, což znamená na začátku pomalu, na konci rychle.

Jak udělat holku – jak pořádně uspokojit partneru není snadné, stáhněte si náš návod a pořádně ji překvapte, co s jejím tělem dokážete. Jak vzrušit ženu či dívku Vám zodpovíme.

Ženská ejakulace jako luxusní nadstandard

Mnoho mužů se ptá i na to, jak správně dosáhnout mokrého orgasmu u ženy. Tato kapitola je výsadou jen některých žen, neboť ne každá je schopná takového orgasmu dosáhnout. Nic vám však nebrání tuto skutečnost vyzkoušet právě na ženě, se kterou se budete oddávat těmto intimním hrátkám.

Stimulace klitorisu či lízání klitorisu i to jsou cesty k orgasmu, jenže jak?

Pokud však chcete pochopit ženský orgasmus do detailů a chcete se naučit, co a jak správně dělat, pak si stáhněte návod, který vám vysvětlí veškeré zásady v této oblasti od prvního kroku k poslednímu. Myslete však vždy na následující zásady:

  • Bez předehry to nepůjde
  • Atmosféra musí být uvolněná
  • Ženu nesmíte do ničeho nutit
  • Někdy musíte být trpěliví
  • Ne vždy a každé se to může podařit
Další informace, praktické rady a tipy
v našem ebooku
  • Garance vrácení peněz do 30 dnů
  • 17 stránek tipů a rad jak udělat holku!
  • 15 kapitol nabytých informacemi

Objednat ebook

Jak udělat holku obal