Jak udělat kluka

(ebook ke stažení)
pouze za
49 Kč
(původní cena 229 Kč)

Objednat ebook

Obsah

Jak udělat kluka
1
Ženy to mají jednodušší
2
Jak navnadit muže?
3
Mužské erotogenní zóny
4
Jak ho udělat?
5
Jak správně honit?
6
Jak správně vykouřit penis?
8
Masáž prostaty
10
Tip, jak dokonale udělat kluka
12
Udělejte ho svými prsy
14
Devatero chyb, kterých se ženy dopouštějí
15

Časté dotazy

Jak ebook obdržím?

Kniha vám přijde do emailové schránky ihned po zaplacení přes platební portál GoPay. Pokud by se náhodou stalo, že mailový server odmítne zprávu přijmout, kontaktujte nás a my vám objednávku přepošleme znovu či pošleme odkaz na stažení.

Co když se mi nebude líbit?

Pokud nebudete s informacemi obsaženými v ebooku spokojeni, můžete do 30 dnů od zakoupení zažádat o vrácení peněz.

Mohu ebook dále šířit?

Ebook je určen pro osobní použití, můžete jej ukázat/poslat svým přátelům a známým. Není však povoleno ebook přeprodávat či nahrávat na sdílecí servery (uloz.to, sdilej.cz a jiné), nebo jinak veřejně vystavovat na internetu (vč. Facebooku).

Bude to opravdu fungovat?

Ebook je napsán profesionálem ve svém oboru, který Vám předává dlouholeté zkušenosti. Přečtením a vyzkoušením postupů v ebooku načerpáte nové zážitky, které byste jinak nezískali!

Jak probíhá platba?

Platbu realizuje platební brána GoPay. Platba je realizována na tomto portálu a my pouze obdržíme potvrzení o zaplacení. Vaše údaje z kreditní karty či bankovního účtu se tedy k nám vůbec nedostanou a jsou zpracovávány v zabezpečeném prostředí GoPay.

Každá žena by měla umět dokonale uspokojit muže. Žena, která toto dokáže, je totiž v očích muže považována za naprostou bohyni, po které touží a kterou uctívá, a to je přeci veliká motivace se vše naučit, že ano? Pokud se tedy ptáte, jak nejlépe vzrušit, uspokojit a udělat kluka či muže, tak se vám bude dokonale hodit praktický návod, ve kterém se dozvíte naprosto každé tajemství mužského těla a uspokojení.

Milion nejrůznějších způsobů

Způsobů, jak vzrušit, uspokojit anebo rovnou udělat muže, je opravdu nespočet. Pusou, rukou anebo úplně jinak? Čím víc způsobů budete ovládat, tím více budete pro muže atraktivní. Návod vás naučí nejenom nové věci, díky němu si také zvednete sebevědomí a budete více zapálená do erotických hrátek. V uspokojování svého partnera najdete svou novou zálibu, ze které budete mít radost i vy samotná. Co všechno vám objasní náš srozumitelný a dobře napsaný návod.

Jak udělat kluka? Ani na kluky bychom neměli zapomínat. Právě pro ně je jejich cítění sexu velmi důležité. Překvapte ho a naučte se z našeho návodu různé techniky.

  • Jak vykouřit a orálně uspokojit muže, abyste v jeho očích byla tou nejlepší
  • Jak navnadit kluka na erotické hrátky, které si oba užijete
  • Jak stimulovat prostatu, aby váš muž dosáhnul na vrchol
  • Jak dráždit a masírovat mužský penis, aby překypoval vzrušením
  • Jak na co nejkvalitnější mužský orgasmus, ze kterého zešílí
  • Jak správně honit ptáka
  • Jak chlapa rozpálit a donutit ho toužit po tom, abyste se ho dotýkala

Všechny tyto a mnohé další otázky vám budou jednou pro vždy zodpovězeny. Je jenom na vás, jak moc si naše rady vezmete k srdci. Pokud na sobě ale zapracujete a na svém muži vyzkoušíte tyto tipy a triky z osvědčeného návodu, uvidíte, že váš sexuální život bude najednou na naprosto nové úrovni. Nebojte se tedy nechat si poradit, uvědomíte si, na co jste dříve zapomínala, co jste dělala špatně a co jste zanedbávala. Stanete se mnohem lepší milenkou, o kterou se budou chlapi prát.

Další informace, praktické rady a tipy
v našem ebooku
  • Garance vrácení peněz do 30 dnů
  • 15 stránek tipů a rad jak pořádně udělat kluka!
  • 11 kapitol nabytých informacemi

Objednat ebook

Jak udělat kluka obal