Batohy sluší i ženám: Jak na jejich výběr?

Náročnost
lehke

Když se řekne batoh, většina lidí si vybaví výlet nebo turistický výšlap. Vždyť právě tam nás tenhle doplněk často doprovází. Pravda je ale taková, že batohy mohou plnohodnotně nahradit i kabelku, možná i díky tomu jsou stále oblíbenější i u žen.

Batohy sluší i ženám

Dávno neplatí předsudek, že batohy nosí pouze muži. I ženám totiž sluší. V dnešní době si žena může vybrat mezi nespočtem tvarů, stylů, designů i barev, takže pro sebe jistě dokáže najít toho nejlepšího společníka nejen na výlety, ale klidně i na procházku městem nebo nakupování s kamarádkou.

Podle čeho batoh vybírat?

Výběr batohu je v první řadě potřeba přizpůsobit účelu, ke kterému ho budete používat. Je přeci naprosto logické, že si do města nevyrazíte s obrovskou krosnou na zádech a naopak, že na túru nepůjdete s malým batůžkem.

Stále více žen dává přednost pohodlnému batohu před klasikou v podobě kabelky. A dobře dělají, protože batoh jim dává mnohem větší svobodu.

I design nebo značka hrají důležitou roli

Neméně důležitým kritériem je také design batohu. Ten se vám samozřejmě musí líbit. Design se týká nejen tvaru, ale také barvy nebo vzoru. Vybírejte podle toho, kam budete batoh nosit. Pokud hledáte univerzálního společníka, se kterým budete moci vyrazit všude, zvažte volbu střídmé barvy.

Ohlížet se můžete také na materiál, který určuje, jak je batoh kvalitní a kolik toho vydrží. Velmi oblíbené jsou batohy Wrangler, které jsou známé nejen svou kvalitou, ať už jde o materiál nebo způsob zpracování, ale také moderním a líbivým designem. Jestliže pro sebe hledáte kvalitní batoh, na který se budete moci spolehnout a který se bude nejen pohodlně nosit, ale i dobře vypadat, mrkněte na tento náš tip.

Jak si vybrat nejlepší mikinu?
Kvalitní svrchní oděv v podobě mikiny je nezbytnou součástí šatníku každého běžce i těch kdo…
Celý návod
Vyberte si vhodné šaty do společnosti i do práce
Výběr správného modelu a také délky šatů je často výzvou. Dlouhé šaty jsou náročné, ale…
Celý návod
DĚTSKÉ POSTELE S PŘÍSTÝLKOU – Lano Nábytek
Výběr postele pro dětský pokoj je jedním z nejdůležitějších úkolů při zařizování pokoje pro dítě.…
Celý návod
Jak vybrat dárek pro muže? Máme 3 pravidla, jak na to
Žádné strachy, skvělé dárky pro muže existují! Jen to vybírání dá občas zabrat. Proto jsme…
Celý návod