Jak být módním guru rychle a levně

Náročnost
lehke

Být v dnešní době moderní a stylový, je finančně a vlastně i časově náročné. Kdo obejde všechny ty krámy? Všechny ty značky? Všechny ty regály a uličky, aby našel to nejlepší a správně to zkombinoval? A když s cenným úlovkem konečně stojíte doma před přecpanou šatní skříní, kdo vlastně pozná, že ty věci, které máte v ruce, jsou nové a značkové, když logo firmy je jenom na cedulce na krku, kterou jste právě ustřihli, protože vás škrábala? Mít stylové oblečení není o tom, jestli máte dost peněz na nejnovější trendy, ale o tom, jak dobře umíte kombinovat a jakou máte představivost.

Všechno zařídíte v jednom krámě

Kreativní outfity se mnohem snáze skládají, když je vidíte pohromadě, což lze v případě second handu snadno, neboť tam máte všechno na jednom místě. Některé značky se soustředí na elegantní oblečení, jiné na pestrost a design – ve velkoobchodním second handu najdete všechno, neboť oblečení, které se zde nachází je naprostá všehochuť světa. Co myslíte, jak by vypadala batikovaná sukně v kombinaci s elegantní stylovou blůzkou? Tak proč to nezjistíte? Napříkad ve firmě ETCIMEX s.r.o.

Peněženku vytáhnete jenom jednou

A to na krátkou chvíli a úplně postačí, že ji jenom pootevřete. Oblečení v second handu je doslova za hubičku a přitom se v mnoha případech jedná o nové, nenošené oblečení, které jenom viselo někomu ve skříni. I takové stylové kousky jsou tu ale k nalezení za pár drobných. A když je budete mít na sobě, tak kdo pozná, jestli to tričko stálo třicet nebo tři sta korun?

Kombinace jsou na vás

Většina oblečení v módních řetězcích je dělaná tak, že se všechno hodí ke všemu. Je to univerzální a pro lidi bez citu k módě jednoduché, nemusí při nakupování tolik přemýšlet. Pokud v sobě máte ale kreativního ducha, který rád vymýšlí nové kombinace, variace a spojuje nespojitelné, potom je pro vás tím pravým působištěm právě second hand, kde můžete dát dohromady skoro všechno se vším. Záleží jenom na vaší představivosti, protože meze v podobě všedního oblečení v second handu nastavené nejsou.

Jak si ideálně naplánovat víkend v Praze?
Oblíbenost eurovíkendů je stále vyšší, mnoho lidí se s chutí vydá do Paříže, Londýna nebo Říma…
Celý návod
Jak vybrat pohodlné skate boty?
Hodí se pro volný čas, krátké procházky městem i výlety. Jsou zkrátka univerzální, můžete si…
Celý návod
Jaké pánské kalhoty vybrat pro určité události?
Samozřejmě, nejpohodlnější jsou tradiční domácí tepláky, ale když jdeme do společnosti, nebudou určitě oděvem, který…
Celý návod
Jak začít jezdit na koni
Netoužíte vy nebo váš potomek po ničem jiném než vyhoupnout se do sedla? Nikdy není…
Celý návod