DĚTSKÉ POSTELE S PŘÍSTÝLKOU – Lano Nábytek

Náročnost
lehke

Výběr postele pro dětský pokoj je jedním z nejdůležitějších úkolů při zařizování pokoje pro dítě. Nesprávně zvolený nábytek může nejen výrazně narušit kvalitu odpočinku, ale v některých případech také negativně ovlivnit zdraví dítěte. Na trhu najdete celou řadu postelí, které uspokojí vaše požadavky.

happy cute little kid girl read book in bed room

Proč je důležité správně vybrat postel pro dítě?

Postel je nezbytným kusem nábytku v každém dětském pokoji. Vzhledem k tomu, že v něm spí dítě, je důležité, aby bylo nejen hezké, ale také praktické a bezpečné. A co víc, určitě si všichni jsou vědomi skutečnosti, že dětem postel často mimo místo odpočinku slouží také jako ideální místo ke hře. To však znamená, že nábytek pro dítě by měl být navíc pevný a odolný proti poškození. V případě, že u vás čas od času přespí kamarádi nebo chtějí být sourozenci vedle sebe, zvolte postel s přistýlkou. Postele zakoupíte v lanonabytek.cz, kde najdete širokou nabídku těchto postelí, které se hodí i pro menší dětské pokoje, kde je potřeba šetřit každý kousek místa.

Zvolte vhodné rozměry a materiál

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru postele pro dítě jsou bezpochyby rozměry tohoto nábytku. Postel pro čtyřleté dítě bude mít jinou velikost než u dvanáctiletého dítěte. Velmi důležitý je také materiál. V lanonabytek.cz najdete postele s přistýlkou vyrobené z borovicového masivu, které jsou díky tomu pevné a odolné a na výběr v různých velikostech. Masivní dřevo je mnohem lepší než různé nábytkové desky. Nábytek z lanonabytek.cz má hladký a dokonale opracovaný povrch, jsou používány zdravotně nezávadné barvy a laky. Některé modely mají také bezpečnostní bariéry, které zabrání nechtěnému pádu dítěte na zem či právě na přistýlku, kde spí další dítě. Namontovat je můžete dle potřeby na pravou či levou stranu.

Rozkládací postele z lanonabytek.cz jsou velmi přívětivé z hlediska ceny, ale i samotného designu. Vybírat si můžete různé styly a barvy. Když dítě chodí do mateřské školy, jeho požadavky na lůžko se výrazně mění. To je často věk, kdy dítě chce projevit svou nezávislost a přizpůsobit se dospělým svým vlastním způsobem. Proto při výběru postele pro předškoláky, nejprve věnujte pozornost rozměrům nábytku. Optimálně by měla mít velikost 190 × 80 cm. Pokud však chcete, aby sloužilo vašemu dítěti delší dobu, můžete se rozhodnout pro větší model. Ideální postel má také opěrku hlavy a pevný rám.

Postel s přistýlkou praktická a funkční

Vhodné rozměry postele pro dítě a jeho ochrana nejsou všechno. Funkčnost tohoto nábytku je také nesmírně důležitá. Určitě jste si dobře vědomi toho, jak těžké je v pokoji dětí udržovat pořádek a uklízet hračky a doplňky, které všude rozhází. Postele z lanonabytek.cz jsou opatřeny úložnými prostory. Prostorné zásuvky se standardními funkcemi jsou skvělým místem pro uložení ložního prádla, přikrývek, polštářů nebo drobných předmětů, stačí je roztřídit do menších nádob. Zvolit si můžete postele s přistýlkou, které mají jednu velkou nebo dvě menší zásuvky. Stejně tak si zvolte, zda máte zájem o matrace nebo o dodání bez matrací. Nebojte se přizpůsobit dětskou postel tak jak vám to vyhovuje.

Batohy sluší i ženám: Jak na jejich výběr?
Když se řekne batoh, většina lidí si vybaví výlet nebo turistický výšlap. Vždyť právě tam…
Celý návod
Jak si vybrat nejlepší mikinu?
Kvalitní svrchní oděv v podobě mikiny je nezbytnou součástí šatníku každého běžce i těch kdo…
Celý návod
Vyberte si vhodné šaty do společnosti i do práce
Výběr správného modelu a také délky šatů je často výzvou. Dlouhé šaty jsou náročné, ale…
Celý návod
Jak vybrat dárek pro muže? Máme 3 pravidla, jak na to
Žádné strachy, skvělé dárky pro muže existují! Jen to vybírání dá občas zabrat. Proto jsme…
Celý návod