Jak na čištění obilí?

Náročnost
lehke

K čištění obilí slouží vysoce výkonné čističky obilí a zrnin, které jsou zkonstruovány pro velké zatížení a celoroční provoz. Určené pro družstva, zemědělské podniky a výkupy, čemuž odpovídají také hodinové výkony od 50 do 400 tun za hodinu. Dále se nabízí i farmářské čističky zrnin, které jsou naopak konstruovány pro použití s menším zatížením, především v období po sklizni a pro čištění vlastní produkce obilí a zrnin, čemuž také odpovídá jejich hodinový výkon od 2 do 50 tun za hodinu.

Čistička zrnin SJC je univerzální stroj vhodný pro předčištění, čištění i třídění všech plodin, za předpokladu použití sít s odpovídající perforací. Jsou konstruovány pro použití s menším zatížením, především v období po sklizni a pro čištění vlastní produkce obilí a zrnin. Čistička obilí a zrnin SJC má díky své důmyslné konstrukci dlouhou živostnost a nevyžaduje častou výměnu náhradních dílů.

Dnešní moderní doba umožňuje zemědělcům využívat nejrůznější techniku pro usnadnění jejich práce. Proto i na čištění obilí a zrnin je možné využít služeb společnosti SJC – Schneider Jaquet & Cie. Jde specializovanou společnost zabývající se oblastí čištění a třídění obilí a zrnin. Její technologie a produkty nacházejí uplatnění u farmářů, ale také v agroprůmyslu nebo v dřevozpracujícím průmyslu. Neustále se pracuje na vývoji nových řešení.

Jak potenciálně ušetřit s užitím autokamery?
Šetříte si do prasátka na dovolenou? S kamerou do auta zajistíte, aby vám vaše úspory zůstaly.…
Celý návod
Jak správně vybrat webhosting
Vybrat poskytovatele hostingu se leckomu může zdát jako primitivní úkol. Buď si nechá něco doporučit,…
Celý návod
Jak na ošetření kovů?
Jedním ze základních požadavků moderní doby je trvanlivost výrobků, té může být dosaženo jen kvalitním…
Celý návod
Velikost, výkon, váha: a na co ještě brát zřetel při výběru notebooku?
Přišel čas na koupi nového notebooku? Překvapilo vás, jak je široká nabídka, kolik typů, modelů…
Celý návod