Jak na svatební oznámení

Náročnost
lehke

Svatba je pro mnohé z nás spolu s narozením dítěte jedním z nejradostnějším dnem v roce. Přináší s sebou ale i celou řadu „problémů“, které je třeba zařídit a vyřešit. Mezi ty prvotní, které budoucí novomanželé řeší, jsou svatební oznámení. Každý chce své rodině, příbuzným nebo přátelům oznámit svůj důležitý den stylově a originálně.

Pomoci vám může firmy kyoprint.cz, která se zabývá právě svatebními oznámeními i na míru.  Vybrat si lze z více jak 1000 druhů svatebních a z několika katalogů. Lze si tak vybrat originální svatební oznámení a pozvánky. Každý si zde přijde zkrátka na své.

Papír a tisk dle přání

Svatební oznámení jsou vyráběna různými metodami. Mezi ně patří horká ražba, tvarový a digitální výsek anebo slepotisk. Více jak 1000 druhů oznámení lze tisknout na více jak 50 druhů papíru (např. na pergamen).

Chcete mít vlastní oznámení s vlastní fotografií a originálním textem? Není problém! Stačí si vybrat vlastní fotku, dodat text a papír, velikost a hurá do tiskárny. Svatební oznámení obdržíte do 8 pracovních dnů. Pokud opravdu spěcháte, tak už za 24 hodin jej můžete mít doma.

Vyberte si na kyoprint.cz své svatební oznámení. Nezáleží vůbec na tom, zda se rozhodujete dle ceny nebo kvality. Každý si zde přijde na své a nebude vědět dříve, které oznámení si pro svůj vysněný den vybrat.

 

Repasované či předváděcí notebooky a počítače: Žádný problém!
Uvažujete o koupi lepšího a výkonnějšího počítače či notebooku? Určitě jste přemýšleli nad tím, jak…
Celý návod
3 metody, jak získat více času na učení
Sesypala se na vás hromada učení a vy jednoduše nevíte, jak si všechno to důležité…
Celý návod
Jakou vybrat erotickou masáž, na kterou budete dlouho vzpomínat?
Chcete zažít něco nového, vzrušujícího a smyslného? Toužíte po příjemném uvolnění s něčím vzrušujícím navíc? Chcete…
Celý návod
Jak si ideálně naplánovat víkend v Praze?
Oblíbenost eurovíkendů je stále vyšší, mnoho lidí se s chutí vydá do Paříže, Londýna nebo Říma…
Celý návod