Jak vybrat dárek pro muže? Máme 3 pravidla, jak na to

Náročnost
lehke

Žádné strachy, skvělé dárky pro muže existují! Jen to vybírání dá občas zabrat. Proto jsme pro vás připravili průvodce, který vám značně usnadní rozhodování. A rozšíří obzory.

Je jasné, že nápadů může ubývat, zejména pokud řešíte celoročně, jaký dárek koupit příteli, jaký kamarádovi, jaký pro tátu, který dárek pro muže vybrat na vánoce, k narozeninám nebo při jakékoliv další příležitosti. Vybírání se pak může zdát nekonečné.

Základním pravidlem číslo jedna je, přestat se na dárky dívat z pohledu žen a jejich preferencí. Jedná se zejména o velkou překombinovanost, značné úsilí při realizaci dárku a doladění do posledního detailu. Ve finále se může stát, že budete zklamané z toho, že dárek sám o sobě neměl takový úspěch, jaký jste čekali. Muži se však spíš zajímají o dárky, které využijí a budou praktické pro jejich osobní i profesní život.

Držte se pár jednoduchých pravidel, které vám pomohou při výběru TOP dárku:

  • pokuste se na dárky podívat z pohledu muže
  • všímejte si, o čem mluví a co ho zajímá
  • méně je více, nepřekombinovávejte, někdy postačí vybrat třeba na Biano.cz z dárků pro muže maličkost nebo nějaký vtipný doplněk, se kterým se pojí společná historka
  • vybírejte dárek pro něj a ne pro sebe
  • nekupujte nic, co je až směšně drahé
  • pokud to není vyloženě jeho flow, dejte si pozor na “praktické” dárky, jako je třeba nářadí

Pojďme se podívat na 3 základní tipy, které vám pomohou vybrat ten nejlepší a zároveň originální dárek pro muže.

 

1.   Co skutečně potřebuje?

Jsou věci, které by ocenil při běžném životě, ať už pracovním nebo osobním? Pomůže mu něco v jeho zálibách posunout se dál? Je něco, co by si sám třeba nekoupil, ale víte, že už měsíce o tom mluví nebo po tom pokukuje, třeba po těch nových chytrých hodinkách? To je ta správná cesta. Nechte si poradit, jak vybrat ty pravé chytré hodinky.

2.   Podívejte se na to z jeho pohledu

Ženy mají tendence analyzovat, přemýšlet a domýšlet si. Za každým dárkem hledají nějaký význam, vyznání, příběh. Muži o darech takto nepřemýšlí, to je třeba si ujasnit v první řadě. Vyhnete se pak zklamání. Nemusí se jednat o nic drahého, nic komplikovaného a složitého, nic, na čem byste nechala duši a po nocích to vytvářela. Zamyslete se, co má rád. A může to být klidně úplná maličkost: sladkosti, hudba, hokej…

3.   Všimněte si, co dělá ve svém volném čase

Do čeho investuje během svého volného času? Jsou to videohry? Golf? Jiný sport? Grilování, vaření, čtení, koncerty, cokoliv dalšího? Zaměřte se na tuto oblast a kupte mu něco, co s ní souvisí. Libuje si v pořádku? Pak určitě ocení skvělý organizér na oblíbené elektro hračky.  Pokud se v této oblasti příliš neorientujete, vždycky poradí jeho kamarád!

A pokud pořád tápete, vsaďte na dobrou večeři. Jídlo má rád totiž každý!

DĚTSKÉ POSTELE S PŘÍSTÝLKOU – Lano Nábytek
Výběr postele pro dětský pokoj je jedním z nejdůležitějších úkolů při zařizování pokoje pro dítě.…
Celý návod
Lovíme rybářské zážitky aneb Jak na chytání ze člunu
Máte vášeň pro rybaření a nebaví vás vysedávat na břehu? Zkuste vyplout tam, kam prut…
Celý návod
Kde koupit respirační roušky?
Téma, které v posledních dnech hýbe celou společností. Všichni o něm mluví, nechybí silné emoce a…
Celý návod
Repasované či předváděcí notebooky a počítače: Žádný problém!
Uvažujete o koupi lepšího a výkonnějšího počítače či notebooku? Určitě jste přemýšleli nad tím, jak…
Celý návod