Jak vybrat kameru do auta, když se chystáme na dovolenou?

Náročnost
lehke

Zachytit neopakovatelnou krásu mnoha českých i evropských míst, mít na videu záznam z cesty za dobrodružstvím, užít si dovolenou se vším všudy. A v případě potřeby mít také zaznamenáno vše, co se přihodilo v okolí vašeho auta, protože vyšetřovatelé nehody pak mohou mít mnohem snadnější práci a nebude třeba řešit, kdo je viníkem. Kamera do auta je skvělým společníkem na cesty, ale také nezbytnost pro řidiče z povolání. Umožní nahrávat dlouhé hodiny záznamu ve Full HD kvalitě, která je dnes už opravdovým standardem.

Co nejmenší model aneb i velikost rozhoduje

Kamera, která bude instalovaná na čelním skle, by měla být malá – už z logiky věci, řidič musí mít co nejlepší výhled. Jak vybrat kameru do auta, když chceme vše potřebné nastavit snadno a rychle a pak už se jen vydat na výlet? Skladnost, malé rozměry, ale také české menu by mělo být samozřejmostí. Díky češtině v menu se nebudete nijak zdržovat, všechny důležité detaily nastavíte za pár minut. Držákem upevníte kameru na čelní sklo a můžete vyrazit! A jen tak mimochodem, moderní kamera umí i mnohem víc, než jen nahrávání videí a pořizování snímků. Elektronika totiž jde neustále kupředu…

Bezpečnostní asistent pohlídá váš jízdní pruh

Dnešní kamery do auta vás jemně upozorní třeba i na to, že zrovna jedete ve špatném jízdním pruhu. Snadno se spárují s chytrým mobilním telefonem, pomocí nějž si můžete měnit nastavení podle potřeby, aniž byste se museli kamery vůbec dotknout. Autokamera 21. století je drobným elegánem, který nabídne velkou kapacitu paměťových karet, skvělé video i v případě horších světelných podmínek a líbivé provedení. Výběr pro opravdu náročné je připraven i v ohledu designu, modely přesně na míru už čekají na cel-tec.cz! Stačí se jen trochu porozhlédnout a jistě vám nějaký z nich padne do oka. 

Na co si dát pozor před odjezdem autem na dovolenou
Každý rok vyráží mnoho Čechů na dovolenou vlastním vozem a to nejen po tuzemsku. Taková…
Celý návod
Jak vybrat mobilní telefon?
Pokud se vám rozbije mobilní telefon, máte na výběr jen ze dvou možností. Můžete přístroj…
Celý návod
Ukončení podpory Windows 7: Vše, co potřebujete vědět
Společnost Microsoft nedávno oznámila, že dne 14. ledna 2020 oficiálně zahájí fázi konce podpory (end of life)…
Celý návod
Šetřete elektřinou i náklady – se kterou tiskárnou máte vyhráno?
Není tiskárna jako tiskárna. Při primární investici do nového přístroje je potřeba brát ohled na…
Celý návod