Jak vybrat spodní prádlo pro chlapa, aby mu slušelo? Záleží především na typu postavy!

Náročnost
lehke

Líbí se vám určitý typ spodního prádla, ale moc dobře víte, že vaší postavě prospívá úplně jiný střih. Překvapivě to tak má i mužská populace. Nabídka pánských spodků zahrnuje tři základní varianty – slipy, trenýrky a boxerky. Pro koho je který střih vhodný?

Slipy

Stojí vůbec za to uvažovat o slipech, které u mnoha žen i mužů budí jisté rozpaky? V případě moderních slipů rozhodně ano. Zapomeňte proto na obrázek svého dědečka v typických bílých slipech a zaměřte se na designově povedenější kousky. A co se týče typu postavy, slipy jsou vhodné pro muže menšího vzrůstu, protože opticky prodlužují nohy. Mimo to zvýrazňují velikost mužství.

Trenýrky

Trenky sice vypadají jako boxerky, ale muži je mají mnohem raději, protože jsou výrazně pohodlnější. Také v případě tohoto druhu pánského spodního prádla ovšem může přijít na mysl představa archaických spodků, které zraku příliš nelahodí – stačí se však poohlédnout v nabídce specializovaného prodejce (např. Trenýrkárna) a seznámit se s trenýrkami v moderním provedení. Může nosit téměř každý s výjimkou urostlých mužů nižšího vzrůstu – těm trenýrky opticky zkracují nohy.

Boxerky

Na závěr jsme si nechali boxerky, které ženy vnímají jako nejpřitažlivější střih pánského spodního prádla. Jsou dobrou volbou především pro muže s vyšší atletickou postavou, nicméně vhodně zvolená velikost a design sluší téměř každému. Kromě toho, že boxerky dobře vypadají, nabízí dostatečný komfort při sportování.

Ať už vaše volba padne na jakýkoliv z výše uvedených druhů pánských spodků. Podstatné je, aby se dotyčný v prádle cítil dobře. Skvěle padnoucí spodní prádlo dodá vašemu muži sebevědomí, což zcela jistě oceníte i vy!

Jak vybrat dárek pro muže? Máme 3 pravidla, jak na to
Žádné strachy, skvělé dárky pro muže existují! Jen to vybírání dá občas zabrat. Proto jsme…
Celý návod
Lovíme rybářské zážitky aneb Jak na chytání ze člunu
Máte vášeň pro rybaření a nebaví vás vysedávat na břehu? Zkuste vyplout tam, kam prut…
Celý návod
Kde koupit respirační roušky?
Téma, které v posledních dnech hýbe celou společností. Všichni o něm mluví, nechybí silné emoce a…
Celý návod
Repasované či předváděcí notebooky a počítače: Žádný problém!
Uvažujete o koupi lepšího a výkonnějšího počítače či notebooku? Určitě jste přemýšleli nad tím, jak…
Celý návod