Jak vybrat spodní prádlo pro chlapa, aby mu slušelo? Záleží především na typu postavy!

Náročnost
lehke

Líbí se vám určitý typ spodního prádla, ale moc dobře víte, že vaší postavě prospívá úplně jiný střih. Překvapivě to tak má i mužská populace. Nabídka pánských spodků zahrnuje tři základní varianty – slipy, trenýrky a boxerky. Pro koho je který střih vhodný?

Slipy

Stojí vůbec za to uvažovat o slipech, které u mnoha žen i mužů budí jisté rozpaky? V případě moderních slipů rozhodně ano. Zapomeňte proto na obrázek svého dědečka v typických bílých slipech a zaměřte se na designově povedenější kousky. A co se týče typu postavy, slipy jsou vhodné pro muže menšího vzrůstu, protože opticky prodlužují nohy. Mimo to zvýrazňují velikost mužství.

Trenýrky

Trenky sice vypadají jako boxerky, ale muži je mají mnohem raději, protože jsou výrazně pohodlnější. Také v případě tohoto druhu pánského spodního prádla ovšem může přijít na mysl představa archaických spodků, které zraku příliš nelahodí – stačí se však poohlédnout v nabídce specializovaného prodejce (např. Trenýrkárna) a seznámit se s trenýrkami v moderním provedení. Může nosit téměř každý s výjimkou urostlých mužů nižšího vzrůstu – těm trenýrky opticky zkracují nohy.

Boxerky

Na závěr jsme si nechali boxerky, které ženy vnímají jako nejpřitažlivější střih pánského spodního prádla. Jsou dobrou volbou především pro muže s vyšší atletickou postavou, nicméně vhodně zvolená velikost a design sluší téměř každému. Kromě toho, že boxerky dobře vypadají, nabízí dostatečný komfort při sportování.

Ať už vaše volba padne na jakýkoliv z výše uvedených druhů pánských spodků. Podstatné je, aby se dotyčný v prádle cítil dobře. Skvěle padnoucí spodní prádlo dodá vašemu muži sebevědomí, což zcela jistě oceníte i vy!

Jak začít jezdit na koni
Netoužíte vy nebo váš potomek po ničem jiném než vyhoupnout se do sedla? Nikdy není…
Celý návod
Jak vybrat únikovou hru podle různých kritérií?
Zábava má dnes tisíc a jednu různých podob, díky internetu jsme ale trochu zapomněli na…
Celý návod
Jak ušetřit peníze při nákupu v eshopech
Ať už patříte mezi ty, kteří mají nakupování na internetu pouze jako víkendovou zábavu nebo…
Celý návod
Dlouhé a husté vlasy za pár minut? I to je dnes možné!
Čeká vás maturitní ples či jiná důležitá událost, na které potřebujete vypadat dobře? Pokud už…
Celý návod