Jaké jsou nové byty na Praze 5?

Náročnost
lehke

Praha 5 patří k velmi vyhledávaným pražským lokalitám a patrioti levého břehu Vltavy na ni nedají nikdy dopustit. Získat však nový byt na Praze 5 není vůbec jednoduché. Jednou z možností, která se nyní naskytla, je využít VI. a VII. etapy prodeje bytů v rezidenční čtvrti Kaskády Barrandov. Pražský Barrandov, kde jsou také filmové ateliéry, je relativně mladou lokalitou, která vznikl ve 20. letech minulého století. Vznik Barrandova inspiroval Ing. Václava Havla při návštěvě univerzity v Berkley, když se ocitl v okouzlující čtvrti kalifornských boháčů.

Kaskády Barrandov nabízí bydlení na dobré adrese

Společnost FINEP nyní připravila v rámci developerských projektů Praha k prodeji nové, velmi atraktivní byty, které jsou součástí rezidenčního projektu Kaskády Barrandov na Praze 5. Tento projekt nabízí velmi rozmanité byty a svým rozsahem, uspořádáním i stylem oslovuje nejen svobodné lidi či rodiny s dětmi, ale i ty nejnáročnější rezidenty, kteří si potrpí na prostor a luxus. V nabídce proto najdete nejen malé startovací byty 1+kk, rodinné 2+kk či 3+kk, ale také velmi prostorné 4+kk, které mají přes 100 m². Kaskády Barrandov, to jsou byty s vysokým standardem a řadou důmyslných maličkostí, které vám každý den zpříjemní život. Jistě oceníte zajímavě řešené prosvětlené interiéry, podzemní garážová stání či prostorné lodžie, balony a terasy.

Kaskády Barrandov je ideální místo pro váš nový domov.

Projekt Kaskády Barrandov je zajímavý i svojí lokalitou

Pražský Barrandov je dlouhodobě vyhledávanou lokalitou s „dobrou adresou“ a nabízí vše, co je důležité pro spokojený a klidný život. Navazuje na skvostné Prokopské údolí, jež je přímo předurčeno aktivnímu odpočinku; romantické procházky či další pohybové aktivity. Nedaleko nové rezidenční čtvrti nejdete také moderní aquapark, který si zamilují především vaše děti. Lokalita Kaskády Barrandov je protnuta i četnými zastávkami městské hromadné dopravy, na Václavské náměstí se dostanete za necelých 20 minut, a také občanská vybavenost je zde na výbornou.

Na Praze 5 najdete i další byty ihned k nastěhování

Jestliže vám z nějakého důvodu nevyhovuje barrandovská lokalita a přesto byste chtěli bydlet na Praze 5, můžete využít další nabídky společnosti FINEP. V rezidenční Britské čtvrti ve Stodůlkách, jež vznikla jako součást Západního města a patří k českým mimořádně úspěšným projektům evropské kvality, najdete nejen kvalitní byty, ale i zajímavě řešené rodinné domy s dispozicemi 4+kk či 5+kk, vlastní zahradou a garáží.

Britská čtvrť nabízí nejen kvalitní bydlení, ale i vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Má i svoji zastávku metra.

Využijte možnosti získat kvalitní byty v atraktivní lokalitě Kaskády Barrandov a kontaktujte společnost FINEP ještě dnes. VI. a VII. etapa prodeje bytů je již v pohybu.

Jak vykouzlit černou elegantní kuchyň
Pokud jde o kuchyně, mnozí z nás mají tendenci hrát bezpečně a rozhodnou se pro…
Celý návod
Jak na správné umytí oken?
Domácí práce nejsou pro většinu lidí nic příjemného, některé z nich dokonce baví jen opravdové fajnšmekry.…
Celý návod
Jak vytvořit skrytou magnetickou nástěnku ve zdi
Vytvořte si doma nebo kanceláři neviditelnou magnetickou nástěnku na zeď. Jak? Část zdi natřete magnetickou…
Celý návod
Jak vybrat interiérové dveře do domu či bytu?
Uvažujete pořídit si do vašeho bytu či rodinného domu nové dveře? Chcete, aby dokonale ladily…
Celý návod