Jaké pánské kalhoty vybrat pro určité události?

Náročnost
lehke

Samozřejmě, nejpohodlnější jsou tradiční domácí tepláky, ale když jdeme do společnosti, nebudou určitě oděvem, který je namístě zvažovat. A kdyby, manželka takovou věc hodně rychle rozmluví. Takže bude třeba obléct pánské kalhoty – určitě nemáte doma jen jedny – a být za skutečného elegána, vždyť také jdete do společnosti. Jenže, pro každou příležitost si lze obléci jiné, tak jak se v tom všem vyznat?

Tři druhy kalhot do každého šatníku, to je základ!

Chybu určitě neuděláte, když sáhnete po více modelech, už jen proto, abyste měli širší možnosti výběru. Vlněná elegance, klasické chinos, které snesou kombinaci prakticky s čímkoliv a tmavý kousek z denimu s pěti kapsami – to je trojka, se kterou byste měli začít. Kancelář, běžné nošení do města, společenská událost, jen jedny prostě zaručeně nestačí a nějaké faux-pas určitě nestojí za to…

Do každých společenských kalhot musíte mít pásek, ozdobná spona také nebude od věci. Šíře pásku přes tři centimetry už není moc žádoucí, záleží, jak jsou nastavená poutka. V každém případě, kalhoty musí padnout jako ulité, pohodlnost v oblasti pasu je číslo jedna. Nebojte se nechat si ušít kalhoty přímo na míru, abyste se v nich cítili opravdu co nejlépe. Při chůzi nesmí být vidět ponožky, pánům menší postavy sednou kalhoty vpředu trochu zvlněné a delší.

Manšestrové kalhoty jsou pro zimu klasikou

Zima a černé nebo tmavě modré, léto a bílé plátěné, které budou v horku k nezaplacení. Praktické postranní kapsy, volnočasové pánské kalhoty z bavlny nebo mikrovlákna se hodí nejen do ochozů fotbalových stadionů nebo víkendový nákup v supermarketu. Naopak do kamenného divadla je zapotřebí něco úplně jiného, ve večerních hodinách pouze tmavý oblek a raději žádná extravagance. Atmosféra malých divadel nicméně snese i trochu ležérnější (ovšem ne všední) oděv. Pokud budete mít v šatníku pánské kalhoty Wrangler, rozhodně neuděláte chybu – tradice ve spojení s moderní vizáží skvěle zapadne takřka kdekoliv, zejména pak právě při různorodých volnočasových aktivitách. Kalhoty této značky nakoupíte např. na e-shopu Jeanscentrum.cz.

Jak si ideálně naplánovat víkend v Praze?
Oblíbenost eurovíkendů je stále vyšší, mnoho lidí se s chutí vydá do Paříže, Londýna nebo Říma…
Celý návod
Jak vybrat pohodlné skate boty?
Hodí se pro volný čas, krátké procházky městem i výlety. Jsou zkrátka univerzální, můžete si…
Celý návod
Jak začít jezdit na koni
Netoužíte vy nebo váš potomek po ničem jiném než vyhoupnout se do sedla? Nikdy není…
Celý návod
Jak vybrat únikovou hru podle různých kritérií?
Zábava má dnes tisíc a jednu různých podob, díky internetu jsme ale trochu zapomněli na…
Celý návod