Jakou vybrat erotickou masáž, na kterou budete dlouho vzpomínat?

Náročnost
lehke

Chcete zažít něco nového, vzrušujícího a smyslného? Toužíte po příjemném uvolnění s něčím vzrušujícím navíc? Chcete poznat rozkoš, o které se vám ani nesnilo? Přejete si být rozmazlování a hýčkání? Můžete! Ale nejdříve musíte vědět, jakou erotickou masáž si vybrat.

Místo, kde se smyslné sny stávají skutečností!

Vášnivé erotické masáže v Praze firmy Masaze-Infinity.cz jsou místem, kde se vaše nesplněné sny plné vvzrušení, něžných doteků a silných vyvrcholení stávají skutečností. Útulně zařízené pokojíčky s příjemnou atmosférou, přátelské a krásné dívky a maximální diskrétnost – to je přesně to, co dělá tenhle masážní salon jedním z nejlepších!

Vyzkoušejte, na co máte chuť!

Záleží jen na vás, pro které vzrušující dobrodružství se rozhodnete. Za nás však rozhodně doporučujeme tyto masáže.

Nuru masáž

Nuru masáž je původem z Japonska a je při ní používán speciální Nuru gel, díky kterému může masérka svým nahým tělem doslova klouzat po vašem těle.

Erotická masáž se dvěma masérkami

Je-li vám pouze jedna masérka málo, můžete si dopřát vzrušující erotickou masáž hned se dvěma krásnými masérkami, které vás budou společně rozmazlovat.

Tenga Egg

Masáž probíhá se známou speciální erotickou pomůckou Tenga Egg, se kterou dosáhnete nejen maximálního vzrušení a příjemného uvolnění, ale i doposud nepoznaného vyvrcholení. Tuto hračku si představte jako kondom, jen s tím rozdílem, že místo ochrany se vám dostane potěšení. Ve všem vám navíc bude asistovat masérka, tudíž ještě lepší zážitek.

Erotická masáž pro páry

Vloudila se do vašeho vztahu nuda? Zpestřete ho společnou erotickou masáží a společně se svou láskou vyzkoušejte nový erotický zážitek, ze kterého budete těžit oba. Ze začátku celou masáž povede profesionální masérka. Poté už bude jen čistě na vás, zda si budete chtít masáž užít až do konce sami nebo i s masérkou.

Batohy sluší i ženám: Jak na jejich výběr?
Když se řekne batoh, většina lidí si vybaví výlet nebo turistický výšlap. Vždyť právě tam…
Celý návod
Jak si vybrat nejlepší mikinu?
Kvalitní svrchní oděv v podobě mikiny je nezbytnou součástí šatníku každého běžce i těch kdo…
Celý návod
Vyberte si vhodné šaty do společnosti i do práce
Výběr správného modelu a také délky šatů je často výzvou. Dlouhé šaty jsou náročné, ale…
Celý návod
DĚTSKÉ POSTELE S PŘÍSTÝLKOU – Lano Nábytek
Výběr postele pro dětský pokoj je jedním z nejdůležitějších úkolů při zařizování pokoje pro dítě.…
Celý návod