Jak potenciálně ušetřit s užitím autokamery?

Náročnost
lehke

Šetříte si do prasátka na dovolenou? S kamerou do auta zajistíte, aby vám vaše úspory zůstaly. Silnice stále obsahují příliš mnoho žen, malujících se za volantem, mužů, kteří spěchají do práce a snídají v autě, mladých řidičů, myslících si, že všechno stihnou projet, a mladých řidiček se špatným odhadem vzdálenosti. Je už jedno, koho na silnici potkáte, neboť výsledek je téměř stejný – uražené zrcátko, nabouraný zadek nebo poškrábané dveře.

Dokázat vinu toho druhého ale může být složitější, než se zdá a platit si potom opravdu sám je dost otravná a drahá záležitost, která je ale především zbytečná, když vaše auto obsahuje jako základní vybavení kameru, která všechno natočila. Takový svědek je naprosto neovlivnitelný a tedy jako důkazní materiál naprosto dostačující. Recenze kamer nemusí být posledním výkřikem módy, postačí menší model, který pouze zajistí, že vaše práva nebudou v žádném případě napadena.

Aby kvalita byla dostačující

Kamera do auta sice zaznamenaná všechno, co se kolem vašeho auta odehraje, ale ruku na srdce, kdo pozná člověka na rozzrněném obraze? Nebo podle hlasu v případě, že se nehoda odehrála v noci a kamera nemá noční vidění? Alespoň základní vybavení kamery do auta by vás mělo zajímat a měli byste nad ním přemýšlet. Zaprvé je to kvalita obrazu. Kamera by se neměla ani při jízdě autem třást jako ratlík před bouřkou, ale kvalitně nahrávat a zaznamenávat záznam. Zároveň by měla přemazávat záznamy starého data, které už pro vás nebudou k ničemu.

Zároveň by záznam měl jít přehrát na počítači nebo na televizi. Držák na kameru by měl být stabilní a pevný. Kamera by se také v nejlepším případě měla sama zapínat a vypínat podle potřeb auta, jinak je zbytečné, aby běžela, když auto stojí, stejně tak je lepší, kdy nemusíte neustále pamatovat na její zapínání. Noční vidění je pro kameru do auta naprosto nezbytnou vlastností, bez které by vám moc neposloužila.

Jak vybrat kameru do auta, když se chystáme na dovolenou?
Zachytit neopakovatelnou krásu mnoha českých i evropských míst, mít na videu záznam z cesty za dobrodružstvím,…
Celý návod
Ukončení podpory Windows 7: Vše, co potřebujete vědět
Společnost Microsoft nedávno oznámila, že dne 14. ledna 2020 oficiálně zahájí fázi konce podpory (end of life)…
Celý návod
Šetřete elektřinou i náklady – se kterou tiskárnou máte vyhráno?
Není tiskárna jako tiskárna. Při primární investici do nového přístroje je potřeba brát ohled na…
Celý návod
Internetové překladače, které vám spolehlivě přeloží text do češtiny a naopak
Čas od času se stane, že potřebujete zhotovit kvalitní český, nebo cizojazyčný překlad. Jak se…
Celý návod