Jak vybrat správný hosting pro WordPress?

Náročnost
stredni
Potřebný čas
15 minut - 1 hodina
Cena
30 - 150 Kč

Mít webovou stránku je dnes velice jednoduché. WordPress je dnes už tak rozšířený a je k němu dodáváno tolik šablon a pluginů, že je není problém i pro lajka mít vlastní web na pár kliknutí. Jak ale vybrat ten správný hosting?

1

Cena

Cena hostingu se odvíjí od jeho kvality. Pokud chcete ten nejlevnější hosting se špatnou podporou, slabým výkonem můžete na českém trhu najít firmy, které nabízejí hosting od 30 Kč za měsíc bez DPH.

Pokud však již hledáte spolehlivější, rychlejší a silný hosting, ceny se mohou pohybovat od 100-150 Kč za měsíc. Takové firmy mají většinou kvalitnější podporu, více ochotnějí Vám pomohou s problémem a také mají všechny služby již v ceně.

POZOR! Pokud budete chtít jakoukoliv doplňkovou službu u firem nabízejících levné hostingy, pořádně si připlatíte a cena může stoupnout i několikanásobně.

2

Výkon

Sami sebe se zeptejte zdali potřebujete výkonný hosting, rychlé načítání stránek a nebo vám stačí pomalý šnek a vaši uživatelé rádi počkají těch pár sekund při každém načtení stránky.

Odpověď není univerzální. Firmy, které chtějí mít renomé raději budou volit hosting kvalitnější a jedinci, kterým stačí, že jim stránky „prostě běží“, budou volit hosting slabší.

3

Podpora

Podpora je věc, kterou hostingové služby nabízejí již v základu. Mělo by se jednat o člověka, který je na chatu 24 hodin denně a radí vám s problémy týkající se nastavení webu a jeho správného chodu.

4

Bezpečnost

Specializovaný WordPress hosting mají zlepšené bezpečnostní prostředí. Je zde menší pravděpodobnost, že přijdete o důležitá data.

Pokud vám přeci jenom někdo web nabourá, rádi vám ho zdarma vyčistí. Tím se zbavíte dodatečných nákladů na osobu, která by případné čištění prováděla.

Jak potenciálně ušetřit s užitím autokamery?
Šetříte si do prasátka na dovolenou? S kamerou do auta zajistíte, aby vám vaše úspory zůstaly.…
Celý návod
Jak správně vybrat webhosting
Vybrat poskytovatele hostingu se leckomu může zdát jako primitivní úkol. Buď si nechá něco doporučit,…
Celý návod
Jak na ošetření kovů?
Jedním ze základních požadavků moderní doby je trvanlivost výrobků, té může být dosaženo jen kvalitním…
Celý návod
Jak na čištění obilí?
K čištění obilí slouží vysoce výkonné čističky obilí a zrnin, které jsou zkonstruovány pro velké zatížení…
Celý návod