Jak zabavit děti ve volném čase?

Náročnost
lehke

Rádi byste dětem dopřáli vyžití ve volném čase? Možnost, kde by si mohli hrát? Uvažujete-li o realizaci dětského hriště nebo dětské indoor zóny, využijte služeb společnosti 3D PROGRAM, s.r.o., jejíž hlavní náplní jsou návrhy a realizace dětských hřišť, dopadových ploch, ale také především unikátní 3D herní prvky. Firma se může pyšnit referencemi až v dalekém Sao Paulo, Abu Dhabí nebo Brisbane. Její herní prvky sídlí v několika stovkách destinací po celém světě a neustále se rozšiřují.

Firma v závodu v Otrokovicích unikátní pryžové 3D herní prvky, které díky bezpečnosti a pečlivému zpracování (jde o ruční výrobu), jedinečnosti pomocí průmyslových vzorů a patentů a také kvalitě (UV stabilita a odolnost materiálu) jsou exportovány do více jak čtyřiceti zemí celého světa. Bezpečnost dětí je pro firmu samozřejmost na prvním místě.

Dopadové plochy jsou tvořeny speciálním elastickým vodopropustným povrchem na bázi směsi pryžových granulátů a polyuretanových pojiv. Za veliké výhody tohoto povrchu pro dětská hřiště lze považovat absenci spár povrchu, vysokou odolnost proti opotřebení spojenou s dlouhodobou, téměř bezúdržbovou životností a také možnost mnoha barevných variantních kombinací. Mezi veliké výhody tohoto povrchu dětského hřiště patří absence spár povrchu, vysoká odolnost proti opotřebení spojenou s dlouhodobou a téměř bezúdržbovou životností.

Jak si ideálně naplánovat víkend v Praze?
Oblíbenost eurovíkendů je stále vyšší, mnoho lidí se s chutí vydá do Paříže, Londýna nebo Říma…
Celý návod
Jak vybrat pohodlné skate boty?
Hodí se pro volný čas, krátké procházky městem i výlety. Jsou zkrátka univerzální, můžete si…
Celý návod
Jaké pánské kalhoty vybrat pro určité události?
Samozřejmě, nejpohodlnější jsou tradiční domácí tepláky, ale když jdeme do společnosti, nebudou určitě oděvem, který…
Celý návod
Jak začít jezdit na koni
Netoužíte vy nebo váš potomek po ničem jiném než vyhoupnout se do sedla? Nikdy není…
Celý návod