Jak zabavit děti ve volném čase?

Náročnost
lehke

Rádi byste dětem dopřáli vyžití ve volném čase? Možnost, kde by si mohli hrát? Uvažujete-li o realizaci dětského hriště nebo dětské indoor zóny, využijte služeb společnosti 3D PROGRAM, s.r.o., jejíž hlavní náplní jsou návrhy a realizace dětských hřišť, dopadových ploch, ale také především unikátní 3D herní prvky. Firma se může pyšnit referencemi až v dalekém Sao Paulo, Abu Dhabí nebo Brisbane. Její herní prvky sídlí v několika stovkách destinací po celém světě a neustále se rozšiřují.

Firma v závodu v Otrokovicích unikátní pryžové 3D herní prvky, které díky bezpečnosti a pečlivému zpracování (jde o ruční výrobu), jedinečnosti pomocí průmyslových vzorů a patentů a také kvalitě (UV stabilita a odolnost materiálu) jsou exportovány do více jak čtyřiceti zemí celého světa. Bezpečnost dětí je pro firmu samozřejmost na prvním místě.

Dopadové plochy jsou tvořeny speciálním elastickým vodopropustným povrchem na bázi směsi pryžových granulátů a polyuretanových pojiv. Za veliké výhody tohoto povrchu pro dětská hřiště lze považovat absenci spár povrchu, vysokou odolnost proti opotřebení spojenou s dlouhodobou, téměř bezúdržbovou životností a také možnost mnoha barevných variantních kombinací. Mezi veliké výhody tohoto povrchu dětského hřiště patří absence spár povrchu, vysoká odolnost proti opotřebení spojenou s dlouhodobou a téměř bezúdržbovou životností.

Jak na svatební oznámení
Svatba je pro mnohé z nás spolu s narozením dítěte jedním z nejradostnějším dnem v roce. Přináší s sebou ale…
Celý návod
Jak se starat o šperky, aby vám vydržely věčnost
Každý den se jimi zkrášlujeme a dělají nám radost. A při správné péči mohou dělat…
Celý návod
Jak vybrat spodní prádlo pro chlapa, aby mu slušelo? Záleží především na typu postavy!
Líbí se vám určitý typ spodního prádla, ale moc dobře víte, že vaší postavě prospívá…
Celý návod
Jakou dovolenou vybrat na Valašsku?
Okrajová část města Zlína je neméně malebným úsekem na východě Moravy. Tato lokalita vás zve…
Celý návod