Jak bleskové a přesné změření srdečního pulsu může zachránit život

Náročnost
lehke

Velmi lehký přístroj, díky němuž budete mít během okamžiku přehled o svém aktuálním zdravotním stavu. Oxymetr je vhodný samozřejmě i pro nejmenší děti, které nemocniční prostředí nijak netěší. Ovládání je totiž mimořádně snadné, výsledky získáte stiskem jediného tlačítka. Změřte si tepovou frekvenci a saturaci krevního hemoglobinu kyslíkem, dvě důležité hodnoty pro každého ošetřujícího lékaře, bez složitých přístrojů a zařízení.

Oxymetry Nonin, to je jasná záruka kvality už více než třicet let

Naše společnost Nonin Medical dodává výrobky do více než 125 světových zemí, na poli medicíny působíme přes třicet let. Oxymetry mají mnoho podob, některé jsou určeny i pro veterinární použití, jiné si zase můžete vzít s sebou na cesty. Prstové oxymetry mohou vážit i méně než sto gramů, nebudou představovat žádnou zbytečnou zátěž.

Ideální nejen pro nemocnice, ale i pro domácí péči. Díky speciálním senzorům se může měřit za jakýchkoliv podmínek, nezáleží na počasí nebo aktuálním stavu pacienta. Provoz umožňují AA baterie, díky nimž jsou zajištěny až desítky hodin nepřetržitého spolehlivého monitoringu.

Stačí jen podat prst a za okamžik budou výsledky, což potěší zejména děti, které se v nemocnici necítí zrovna ve své kůži. Nejnovější technologie, kterou každý náš oxymetr využívá, se velmi dobře doplňuje s praktičností výrobku. Díky speciálnímu softwaru je možné propojit přístroj s dalšími nemocničními zařízeními, naměření hodnoty mimo potřebné limity pak může oznámit ošetřujícímu personálu zvukový alarm. Spolehlivé senzory PureLight jsou zárukou přesných výsledků i ve ztížených podmínkách, což náš oxymetr přímo předurčuje k využití například záchrannou službou. Kvalitní a nepřetržitý provoz v řádu desítek hodin zajistí, že se o své blízké už nemusíte bát…

Jak potenciálně ušetřit s užitím autokamery?
Šetříte si do prasátka na dovolenou? S kamerou do auta zajistíte, aby vám vaše úspory zůstaly.…
Celý návod
Jak správně vybrat webhosting
Vybrat poskytovatele hostingu se leckomu může zdát jako primitivní úkol. Buď si nechá něco doporučit,…
Celý návod
Jak na ošetření kovů?
Jedním ze základních požadavků moderní doby je trvanlivost výrobků, té může být dosaženo jen kvalitním…
Celý návod
Jak na čištění obilí?
K čištění obilí slouží vysoce výkonné čističky obilí a zrnin, které jsou zkonstruovány pro velké zatížení…
Celý návod