Jak naplánovat teambuildingovou akci ke spokojenosti všech?

Náročnost
lehke

Firmy mají početný kolektiv, který se často moc nezná, zvláště pokud projde osazenstvo generační obměnou. Jak dát dohromady rozdílné povahy a nové tváře? Během pracovního procesu to nepůjde tak snadno, ale během nějakého uvolněného víkendu bude atmosféra dozajista úplně jiná a všichni se určitě rádi zapojí – taková škola hrou, chtělo by se říci a také – s úsměvem jde všechno lépe!

Využít volný čas k seznamování, aktivitám se meze nekladou

Účastníci se nesmí nudit, to je první předpoklad k úspěšnému víkendu, po kterém vaši zaměstnanci budou moci říkat, že se na pracovišti cítí mnohem lépe, protože mají jeden k druhému přeci jen o něco blíž. Ať už budete podnikat adrenalinové aktivity nebo hrát různé hry, měli byste se na nějakých tématech shodnout při diskuzi přímo v práci, až se začne všechno postupně zařizovat – protože i teambuilding  je věc, o které jistě zaměstnanci mají co říci. Výběr správného místa je klíčový, určitě nechcete celodenní cestu nebo aby si váš pracovní tým myslel, že se na něj nebere žádný ohled.

Pestrost je plus, kombinujte různé aktivity a vytvořte zajímavou mozaiku. Platí staré okřídlené úsloví, že sto lidí znamená sto chutí, takže se nelze jednoduše zavděčit všem – ale každý účastník si může najít něco, co ho bude opravdu bavit. A právě to je důležité, každý jeden zaměstnanec si musí odnést nějaký hezký zážitek.

Co takhle únikovou hru pro dobrodružné povahy?

Moderní, neotřelá a vždy zábavná, taková je dnes úniková hra, která si získává stále více příznivců. Ve hře Zloději snů vstoupíte do hlavy někomu, kdo před vámi ukrývá velké tajemství – a cíl je tedy jasný, vynést z hlavy ven všechno, co potřebujete pro splnění mise. Jde o únikovou hru, kterou si zahrajete prakticky hned vedle Václavského náměstí, v srdci Prahy. Takže, malý výlet, jste srdečně vítáni!

Jak udržovat spokojené vztahy se zákazníky?
Jsou pro každou firmu alfa a omega, bez nich nejsou poptávky a dohodnuté zakázky, ale…
Celý návod
Jak vydělat na forexu bez předchozích zkušeností?
Chtěli byste obchodovat přes internet, ale nemáte dostatek vědomostí? Máte málo času, nebo jej nechcete…
Celý návod
Jak udělat dobrou přednášku? Rozhodne prvních 30 sekund. Nepodceňte je.
Jste odborníci na investice, skvěle vyznáte v léčivých bylinách nebo je snad vaší doménou kvantová fyzika?…
Celý návod
Jak uspět v online i offline marketingu
Uspět v dnešní konkurenci není snadné. Potřebujete k tomu velmi dobrou a promyšlenou strategii, která…
Celý návod