Jak vybrat úklidovou firmu

Náročnost
lehke

Kvalitní práce, spolehlivost, rychlá domluva. Přesně tohle je velmi důležité, pokud si objednáváte úklidovou službu do úklid kanceláří nebo provozů. Nejde jen o útulnější prostředí, ve kterém se pracuje o poznání příjemněji – čisté chodby, stoly i židle poznají také klienti, na něž pak uděláte dojem. Pokud vás zajímá cenovka za takové služby, není nic snazšího než se zeptat na nezávaznou kalkulaci. Hned poté se můžete rozhodnout a navázat dlouhodobou spolupráci. Přes třináct let praxe, spokojení klienti, profesionální přístup, to zkrátka mluví za vše…

Důraz na ekologii, pečlivá správa velkých objektů

Ekologické přípravky vládnou, velmi důležité je také používání odpovídající techniky. Vše od mytí oken po výškové práce, problémem rozhodně nebude například ani strojové čištění, které vyžaduje profesionální nástroje a odborníky, kteří s nimi umějí dobře zacházet. Uklidit po malování nebo si naplánovat podle potřeby generální úklid, ani to není žádný problém! Kancelář, garáž, obchod, ale i městský byt, to vše bude nyní perfektní vizitkou pro jakoukoliv návštěvu! Mezi dlouhodobě spokojenými klienty jsou renomované úklidové firmy, které určitě znáte, kromě jiného například Metrostav, Remax nebo také Česká pojišťovna.

Nemusíme se pochopitelně omezovat jen na úklid komerčních prostor, případně garsonky a klasické třípokojové městské byty. Naopak, péče o zeleň a zahrady je také v kompetenci Lepšího úklidu, takže se nebojte zadat poptávku i tímto směrem. Profesionální údržba okolí pergoly, rozkvetlá zahrada plná ovocných stromů. Posekat trávník nebo zalít rostliny, které potřebují vláhu, to je jen zlomek práce, která se dá udělat na průměrné zahradě – bez ohledu na to, jestli jde o školní či obecní pozemek, okolí rodinného domku nebo vnitřní prostory obchodních center, kde je údržba zeleně také klíčovým tématem. S trávníkem si už nedělejte zbytečnou práci, svěřte se do rukou profesionálů, kteří vždycky přesně vědí, co dělají!

Bytový dům a problémy spojené s úklidem

Když si sousedé v bytovce rozdělí služby, mohou se dohadovat, že jeden z nich nevytírá chodbu pořádně nebo neplní různé další povinnosti. Bude proto lepší, když se tato zodpovědná práce odkáže třetí straně, firmě, která se na podobné věci dlouhodobě specializuje.  Vysávání, čištění stolů, větší objekty nepředstavují problém, stejně jako takzvané open space prostory. Přehledný ceník, parní systémy i perfektní průmyslová technika z dílny firem jako Kärcher nebo Stihl. Tohle do sebe zkrátka perfektně zapadá, více než dekáda na trhu znamená oblibu u klientů a zkušenosti. Nakonec, když sami nahlédnete do referencí, jistě se přesvědčíte, že spokojenost je pravidelně na obou stranách.

Je nejvyšší čas začít řešit EET pokladny – rádce pro podnikatele
Koronavirus udělal s EET pořádný zmatek. Start 3. a 4. vlny EET se posunul a živnostníci…
Celý návod
6 tipů, jak správně vybrat CRM systém
K hlavním pilířům úspěšně fungujícího byznysu, a to bez ohledu na předmět podnikání, patří dobré…
Celý návod
Jak vybrat herní notebook
Dnes se podíváme na to, jak vybrat herní notebook, když výpočetní technice moc nerozumíte. Setkali…
Celý návod
Jak si výhodně spořit peníze? Typy na spoření již od pár tisíc korun měsíčně
Spoření je v dnešní době na pořadu dne v nejedné domácnosti, a to bez rozdílů. Někdo si…
Celý návod