Jak říkat dívce „miluji tě“ jinak, než slovy

Náročnost
lehke
Potřebný čas
Několik minut denně
Cena
0 – 500 Kč

Jsou to sice jenom dvě slova, ale přesto mohou znamenat všechno. A proto není někdy tak úplně jednoduché je vyslovit nahlas. Ne vždycky, je to ale potřeba, mnohem důležitější než slova jsou totiž skutky, které mluví za nás. Každý den máme spoustu příležitostí, jak říct tomu druhému „miluji tě“, aniž bychom otevřeli ústa a těch bychom měli využít. Skutky totiž někdy potěší mnohem více, než pouhé sliby a ujištění.

1

Drobnosti, které lze praktikovat denně

I když si muži myslí, že ženy na nich vidí pouze jejich peněženku a auto, není tomu tak. Ženy chtějí být ujišťovány, že vám na nich záleží, že se o ně staráte a že pro vás jsou dámy. To můžete dát najevo například drobnými pozornostmi, které nic nestojí, a přesto dokážou mnohem víc, než drahá večeře.

 • Spontánní masáž – ženy mají rády, když se jich muž dotýká, hladí je a masíruje. Zkuste své drahé polovičce jen tak namasírovat záda nebo promnout chodidla.
 • Otevřete jí dveře – ženy mají rády galantní muže, kteří jim otevřou dveře a nechají je vejít jako první. I takovou drobností dáte ženě najevo, že víte, že je dáma.
 • Zeptejte se jí, jak se měla – nebo na nějakou jinou věc, o které vám předtím říkala. Dáte tím najevo, že jste ji poslouchali a že o ni máte zájem, chcete vědět, jak se celý den měla a co dělala.
 • Pochvalte ji – pochvala a uznání patří mezi základní lidské potřeby stejně jako jídlo nebo vzduch. Potřebujeme cítit, že si někdo všiml našeho úsilí a uznává ho, i když se výsledek moc nepovedl. Příležitostí je nespočet – pochválit lze kuchařské umění, vzhled, úklid, organizování nebo třeba povahu.
2

Obdarujte ji

Drahé dárky jsou sice krásné, ale někdy krapet zbytečné. Ženy potěší někdy obyčejná kopretina více, než šperk v hodnotě dvou tisíc. Dárky mohou být prakticky jakékoliv, důležité je, že jsou darované úmyslem udělat druhému radost. Darovat můžete například

 • Květiny – řezané i v květináči. Natrhané mohou být i v přírodě.
 • Sladkosti – v případě, že žena sladké omezuje, se zaměřte na zdravé věci, jako je třeba ovoce.
 • Časopis nebo knihu
 • Něco vlastní výroby – například kresbu, sošku, apod.
3

Společně strávený čas

Tím, že si na někoho uděláte čas, mu dáváte najevo, že je pro vás důležitý. I když se každý den vidíte a potkáváte se doma, přesto je to něco jiného, než společně strávený čas, během kterého se opravdu věnujete jenom jeden druhému. Čas lze trávit opět různými způsoby, například můžete:

 • Jít na procházku – vyrazte si jenom tak ruku v ruce na hodinku na vzduch. Váš čas bude mít hned jinou náplň. Nebo vezměte domácího mazlíčka s sebou.
 • Vyrazit za kulturou – kino, divadlo, galerie, muzikál, výběr je na vás.
 • Večeřet – nemusí jít ale o večeři v luxusní restauraci, stačí, když si k plotně stoupnete oba a uvaříte něco společně. Jídlo připravované ve dvou chutná úplně jinak.
 • Hrát hry – i klasické „Člověče nezlob se“ má něco do sebe, když ho hrajete se svou drahou polovičkou. Hrát můžete cokoliv, přičemž hry si můžete ozvláštnit a dát jim jiná pravidla.
Jak vybrat ten správný podnik na rande v Praze?
Máte rande s vytouženou dívkou, ale stále nevíte, kam vlastně zajít? Hledáte pro svůj dámský…
Celý návod
Jak na výběr webu ke svatebnímu oznámení
Ať už se chystáte na podobný krok poprvé nebo vás čekají vdavky nebo ženění už…
Celý návod
Jak poznat lháře
Říká se, že lež má krátké nohy – lháře podle nich ale bohužel nepoznáte. Přesto…
Celý návod
Jak najít ženské erotogenní zóny
Ženy potřebují pro maximální prožitek ze sexu předehru. Ta by se měla skládat z intimních doteků,…
Celý návod