Jak najít ženské erotogenní zóny

Náročnost
lehke
Potřebný čas
30 minut
Cena
Zdarma

Ženy potřebují pro maximální prožitek ze sexu předehru. Ta by se měla skládat z intimních doteků, hlazení a laskání celého těla. Jako předehru tedy můžete použít masáž nebo rovnou něžnou stimulaci erotogenních zón, kterých mají ženy na těle mnoho. Každá žena má ovšem jinou citlivost těchto bodů, a proto na jejich dráždění bude reagovat každý jinak. Pro zjištění toho, co je ale partnerce příjemné, byste měli vyzkoušet těchto zón co nejvíce. Inspirujte se tímto článkem!

1

Prsní bradavky

Masáž prsou by měla figurovat na každém itineráři předehry. Zároveň s laskáním ňader je vhodné zjistit citlivost partnerčiných bradavek, jež jsou významnou erotogenní zónou na dámském těle. Při jejich stimulaci je důležitá nejen intenzita, ale také způsob, zatímco někdo si potrpí na tlak, jiná žena může mít raději kroucení nebo naopak pouhé laskání jazykem. Pozor – některé ženy nemají bradavky citlivé vůbec.

2

Krk a spodní čelist

Líbání na krku je pro ženy velmi intimní. V podstatě jsou muži vydány na milost a nemilost, přičemž zároveň jsou tato místa výrazně citlivá. Líbání na šíji patří mezi typické body při svádění a v rámci předehry jsou i žádané. Z krku a spodní části obličeje lze přejít také na ušní lalůčky, jejichž masáž vyvolává příjemné pocity.

3

Vnitřní část stehen

Obzvlášť citlivá je oblast těsně kolem vagíny. Při hlazení v těchto místech se už v ženě bude probouzet touha, která ale nebude hned uspokojena. Masáží v této erotogenní zóně lze ženu vydráždit a připravit na následný styk. A je tomu tak právě díky nervovým zakončením, jež je v těchto místech mnohem více než jinde.

4

Bederní část zad

Spodní část zad je překvapivě dost citlivou erotogenní zónou, jejíž masáží lze ženu spolehlivě navnadit. Vhodné je tuto oblast jemně masírovat, potírat vonnými oleji nebo přejíždět přes ni jazykem. Nesporně z ní lze také pokračovat na zadeček, který je rovněž citlivější zónou.

5

Klitoris a vagína

Obojí jsou samozřejmě také dámské erotogenní zóny a to nejvýznamnější a nejcitlivější na celém jejím těle. Klitoris je důležitým sexuálním bodem u žen, jehož správnou stimulací lze ženu přivést k orgasmu. Je dobré kombinovat jeho dráždění s pohlavním stykem, neboť žena tak snáze dosáhne orgasmu, který bude navíc silnější.

6

Pokožka hlavy a vlasy

Pro někoho je už příjemné jenom mytí hlavy u kadeřníka a přitom stejně slastné pocity lze navozovat i během předehry. Důležitou erotogenní zónou je tedy pokožka hlavy, kterou lze snadno masírovat. Stimulaci lze provádět i pouhým hlazením po vlasech, jež rovněž vyvolává příjemné pocity.

Jak na výběr webu ke svatebnímu oznámení
Ať už se chystáte na podobný krok poprvé nebo vás čekají vdavky nebo ženění už…
Celý návod
Jak poznat lháře
Říká se, že lež má krátké nohy – lháře podle nich ale bohužel nepoznáte. Přesto…
Celý návod
Jak se úspěšně seznámit na internetu
Internet je místem netušených možností. Všechna osamělá a nešťastná srdce na něm mohou potkat novou…
Celý návod
Jak dítěti vysvětlit rozvod
Rozvod nebo i pouhý rozchod rodičů představuje pro dítě velkou psychickou zátěž, bez ohledu na…
Celý návod