Jak vybrat ten správný podnik na rande v Praze?

Náročnost
lehke

Máte rande s vytouženou dívkou, ale stále nevíte, kam vlastně zajít? Hledáte pro svůj dámský protějšek pěkné místo, ve kterém si můžete dát něco dobrého k pití, nebo si třeba objednat něco chutného k jídlu? V tom případě už nehledejte, ty nejlepší podniky jsme pro vás našli za vás!

Vyhlášená pizza v Pizzeria Einstein

Rozhodli jste se nakonec, že rande spojíte také s dobrým jídlem? V tom případě neváhejte a zamiřte rovnou do některé z poboček Pizzeria Einstein, která má jednu z nejlepších pizz v celé Praze! Kromě opravdu široké nabídky pizz si zde můžete dát i těstoviny nebo nějakou jinou dobrotu. Pizzeria Einstein také nabízí rozvoz pizzy a dalších jídel po Praze, přičemž v určitých zónách za dovoz až k vám domů nic neplatíte při objednávce nad 300 Kč. Tato informace by se vám mohla hodit pro případ, pokud by došlo i k dalšímu rande, při kterém zůstanete v pohodlí domova, ale přesto se budete chtít dobře najíst.

Romantika v kavárně s pařížským nádechem

Romantiku si můžete užít v krásné kavárně s pravým pařížským nádechem. Kavárna s názvem Café Louvre se nachází v někdejším obchodním a kancelářském paláci Louvre a její historie sahá opravdu daleko. Pochutnat si zde můžete na sladkých dortících, neodolatelných koláčích nebo osvěžujících pohárech. K tomu si objednejte výbornou kávu a vaši spokojenosti už nic nebude stát v cestě.

A co takhle dívku pozvat na drink?

Snad každý ví, kdo to byl Ernest Hemingway a jakou oblibu našel právě v koktejlech a nejrůznějších drincích. Byl to vyhlášený barový milovník a v tomto duchu je zařízený i bar nesoucí jeho jméno. Pokud si chcete pochutnat na dobrém drinku, měli byste zavítat do baru Hemingway, kde na vás čekají ty nejlepší drinky a koktejly v Praze.

Jak na výběr webu ke svatebnímu oznámení
Ať už se chystáte na podobný krok poprvé nebo vás čekají vdavky nebo ženění už…
Celý návod
Jak poznat lháře
Říká se, že lež má krátké nohy – lháře podle nich ale bohužel nepoznáte. Přesto…
Celý návod
Jak najít ženské erotogenní zóny
Ženy potřebují pro maximální prožitek ze sexu předehru. Ta by se měla skládat z intimních doteků,…
Celý návod
Jak se úspěšně seznámit na internetu
Internet je místem netušených možností. Všechna osamělá a nešťastná srdce na něm mohou potkat novou…
Celý návod