Jak navazovat kontakt s ženami flirtováním

Náročnost
lehke
Potřebný čas
Okamžitě
Cena
Zdarma

I když se doba mění, pravidla v seznamování jsou přibližně stále stejná. Ženy jsou sice odvážnější a muže osloví samy, ale většina z nich je stále „ze staré školy“ a očekává, že muž přijde za nimi. Tento nepříjemný úkol se snaží mužům alespoň trochu usnadnit signály, které vysílají, ovšem ty ale nejsou vždy jednoznačné. Muži při navazování kontaktu se ženami riskují svou tvář a odmítnutí, jejich úloha tedy není snadná a jen někdy je za ni právoplatná odměna. Ne všechno je ale vždycky tak těžké, jak se na první pohled může zdát, i navazování kontaktu se ženami má jistá pravidla, která, když se jich budete držet, vám mohou výrazně usnadnit vaši roli.

1

Základem je řeč těla – když nechcete riskovat

Ženy prý nevědomky vysílají až 52 různých neverbálních signálů, kterými se snaží upoutat pozornost muže. Většina z nich je ale tak drobného charakteru, že je lze jen obtížně zaznamenat. Pokud vás ale nějaká žena zaujala, dívejte se na ni a její řeč těla, která by vám měla prozradit, v jakém je rozpoložení.

Mezi nejznámější ženami vysílané signály patří jednoznačně oční kontakt, hraní si předměty, práce se rty, pohazování s vlasy. V takovém případě nikdy neriskujete, protože daná žena už o vás projevila zájem.

2

• Pozvání na drink až po očním kontaktuJednejte sám za sebe

Flirtovat lze i v případě, že jste do místnosti přišel s kamarády. Ovšem potom je potřeba, abyste se od nich postavil mírně stranou a žena věděla, že rozhovor, který s vámi povede, bude jenom s vámi.

Nepokoušejte se flirtovat a navazovat oční kontakt, když jste mezi svými kamarády a bavíte se s nimi, žena by si mohla myslet, že mluvíte o ní a mohlo by jí to být nepříjemné. Jednejte jenom sám za sebe a nekryjte si záda svými kamarády.

3

Pozvání na drink až po očním kontaktu

Pozvání na drink patří k dobrému postupu, jak se s danou ženou seznámit. Ovšem, když k ní přijdete jako cizinec, kterého vidí poprvé v životě, nemůžete se divit, že drink odmítne nebo dokonce odejde. Ženám se většinou nevyplácí věřit mužům na potkání, proto bude lepší, když s ní nejdříve navážete oční kontakt. Na jeho základě uvidíte, jestli má žena vůbec chuť se s někým seznámit, či jestli jste ji dostatečně zaujal.

4

Když signály vysílá muž

Většinou jsou to ženy, které vysílají signály, aby upoutaly mužovu pozornost, ale samozřejmě mohou pocházet i od muže. Založeny jsou na podobném principu a to zaujmout objekt pozornosti.

Základem je navázání očního kontaktu. Nedívejte se na ženu ale bez ustání, mohlo by jí to být nepříjemné, pouze na ní častěji ulpívejte pohledem. Dobré je přidat úsměv. I na dálku lze ženu také rozesmát, nějakým decentním posunkem nebo gestem. Jestliže se žena upřímně zasměje, cesta k ní je volná.

Jak na výběr webu ke svatebnímu oznámení
Ať už se chystáte na podobný krok poprvé nebo vás čekají vdavky nebo ženění už…
Celý návod
Jak poznat lháře
Říká se, že lež má krátké nohy – lháře podle nich ale bohužel nepoznáte. Přesto…
Celý návod
Jak najít ženské erotogenní zóny
Ženy potřebují pro maximální prožitek ze sexu předehru. Ta by se měla skládat z intimních doteků,…
Celý návod
Jak se úspěšně seznámit na internetu
Internet je místem netušených možností. Všechna osamělá a nešťastná srdce na něm mohou potkat novou…
Celý návod