Jak optimalizovat Váš vozový park pomocí

Náročnost
lehke

Přemýšlíte, jak mít přehled nad svými vozidly? Rádi byste věděli o tom, pokud některý z Vašich řidičů překročí rychlost? Přijde Vám spotřeba pohonných hmot moc vysoká? Technikou určenou pro GPS sledování vozidel se zabývá již více než 15 let společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o. Dodává na trh nejrůznější zařízení určená pro sledování a monitoring vozidel. Zákazníci z řad dopravních společností tak mají možnost sledovat a orientovat se v pohybu svých vozidel. Mohou tak efektivněji operativně rozhodovat, reagovat na vzniklé situace.

Díky GPS sledování se zvyšuje operativnost řízení pohybu vozidel na trasách a flexibilita při jejich využívání. Nemalý vliv má sledování vozidel i na omezení administrativy, zlepšení možností věnovat se skutečné činnosti firmy a zvyšování zisku.

Jak mít přehled o spotřebě nafty

Neposkytujeme pouze sledování vozidel, ale také spoustu jiných služeb, které se vám jakožto majiteli firmy budou hodit, abyste měli své vozidla pod kontrolou. Sledování a kontrola řidičů jsou jednou z věcí, budete mít přesný přehled o vašich zaměstnancích. GPS sledování vozidel a strojů jsme už výše zmínili. Budeme spravovat váš vozový park a vy budete mít vše pod kontrolou. Kontrola spotřeby nafty je další věc, kterou pro vás můžeme zařídit. Zamezíte tak případnému plýtvání a budete mít kontrolu nad výdaji a dlouhodobě se výdaje sníží. Poskytujeme také vzdálené stahování tachografů a mnoho dalšího, stačí si jen vybrat!

Jak vybrat kvalitní povinné ručení?
Mnoho řidičů vybírá povinné ručení výhradně podle ceny. To se však nemusí vždycky vyplatit. Kromě…
Celý návod
Uvažujete o vlastní studni?
Máte-li u domu pozemek, kde je možnost vybudovat vlastní studnu, určitě neváhejte. V dnešní době ceny…
Celý návod
Proč izolovat foukanou izolaci?
Statistiky nelžou. Náklady na vytápění domácností tvoří téměř 75% výdajů za energie. S tímto číslem se…
Celý návod
Jak zažádat o umístění dopravní značky
Když se podíváme všude kolem silnic, co u nich pochopitelně uvidíme? Ano, nejde o nic…
Celý návod